O liceum

Językowe Liceum Ogólnokształcące Prymus mieści się w jednym z najbardziej nowoczesnych obiektów oświatowych w Wielkopolsce. Szkoła znajduje się w Centrum Edukacyjno-Biznesowym Regiment. Odrestaurowany i nowoczesny kampus nawiązuje swoją architekturą do tradycji tego miejsca i nowoczesności dzisiejszych czasów.

Szkoła posiada pełnowymiarową halę gimnastyczną wraz z pełnym węzłem sanitarnym. Korzysta również z profesjonalnych sal fitnessu, gdzie dobywają się zajęcia tańca, zumby. Sale te wyposażone są w lustra, system dźwiękowy oraz niezbędny sprzęt do prowadzenia zajęć.

Szkoła posiada własną kuchnię, gdzie na miejscu przygotowywane są posiłki dla naszych uczniów. Uczniowie mają możliwość spożywania posiłków w przytulnej, eleganckiej stołówce szkolnej.

 

Przed szkołą znajduje się komfortowy parking dla rodziców naszych uczniów.

 

Językowe Liceum Ogólnokształcące Prymus to pierwsza taka szkoła w mieście

Wierzymy, że celami edukacji są pomoc, zrozumienie, wskazywanie kierunków i możliwości rozwoju oraz budowanie w uczniach poczucia własnej wartości.

Językowe LO to szkoła, która zapewnia uczniowi wolność, możliwość wyboru, szanuje jego czas i daje nieograniczone możliwości rozwoju we własnym indywidualnym trybie.

Na bazie naszego 10-letniego doświadczenia, stworzyliśmy pierwszą szkołę średnią w Gnieźnie, która zapewni zindywidualizowaną ścieżkę kształcenia w naszym #FlexiLO

Galeria