O NAS

Żłobek Prymus w Gnieźnie to kolejny etap rozwoju Zespołu Szkół Prymus, w którego skład wchodzą: Językowe Gimnazjum Prymus (od 01.09.2015 r.), Językowa Szkoła Podstawowa Prymus, Językowe Przedszkole Prymus oraz Żłobek Prymus. 

Placówka od 01.09.2013 r. mieści się w jednym z najnowocześniejszych budynków oświatowych w Wielkopolsce w centrum edukacyjno-biznesowym REGIMENT przy ul. Artyleryjskiej 1 w Gnieźnie.

Żłobek Prymus powstała z myślą o stworzeniu nowoczesnego i przyjaznego dziecku miejsca, które sprzyjać będzie spontanicznemu i wszechstronnemu rozwojowi naszych podopiecznych. Priorytetem naszej pracy z maluchami są miłość, bezpieczeństwo i zabawa. Wszystkie te elementy stanową mocny fundament piramidy, na szczycie której stoi szczęście dziecka. Wyróżnia nas innowacyjne podejście do zagadnień związanych z wychowaniem i nauczaniem.

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych i posiadających odpowiednie wykształcenie oraz wiedzę teoretyczną specjalistów, którzy z pasją i z prawdziwego powołania dbają o dzieci uczęszczające do naszego żłobka. Duże, przestronne sale z nowoczesnymi łazienkami, bogata oferta zajęć, doskonałe wyposażenie w pomoce dydaktyczne i sportowe, posiłki dopasowane indywidualnie do dziecka to wszystko zapewnia poczucie bezpieczeństwa i jest dostosowane do wieku naszych podopiecznych.