AKTUALNOŚCI

Bal karnawałowy

,, Żłobek Prymus- to nie tylko fachowa opieka,lecz także edukacja''

A tak bawili się ,,Mali Tancerze'' i ,,Mali Muzykanci'':)

Każdy marzy o takim balu....

Dzień Pluszowego Misia

Tulimy, przytulamy ile się da. Każdy kocha swojego misia.Jest najlepszy na wszystkie troski, odgania smuteczki:) Dzień Pluszowego Misia już za nami, ale ulubione przytulanki zawsze są obok nas:) ????????☺️????

 

 

 

 

W świecie bajek

Dla dzieci bajkowy świat zawarty w książkach, jest niesamowity. Dlatego też do literackiej podróży zaprosiły nas nasze maluchy. Po takiej prezentacji od razu chce się złapać za książkę i zacząć czytać.

 

Pani Dynia i Święto Halloween

 Swoją halloweenową imprezkę mieli nasi najmłodsi Prymusi. W tym dniu dominowała Pani Dynia, świetna zabawa i "strrrasznie" pyszne przekąski Oczywiście nie zabrakło wspaniałych strojów- zapraszamy do fotogalerii!

 

 

 

Dzień Drzewa

Żłobek Prymus - to nie tylko fachowa opieka, lecz także edukacja ????Maluchy świętowały Dzień Drzewa. Ćwiczyły zdolności manualne, rozwijały swoją kreatywność. Efekt? Piękna plastyczna praca i radość wymalowana na buziach dzieci!

 

Kolorujemy zwierzątka

Kolorowanie to świetny sposób na koncentrację, a przy tym dobra zabawa dla najmłodszych. Dzieci kolorowały dzisiaj podobizny ulubionych zwierząt, jednocześnie przyswajając jednocześnie ich nazwy i miejsce występowania.

 

 

Dzień Chłopca

W grupie Małych Muzykantów dzieci obchodziły Dzień Chłopca. Dziewczynki uściskały swoich kolegów, a potem wspólnie bawili się balonami i tańczyli.

 

 

Jesienne zajęcia sensoryczne

Jesienny spacer stał się źródłem inspiracji dla maluszków z naszego żłobka. Dzieci zbierały kasztany, liście i poszukiwały oznak jesieni. Później wszyscy uczestniczyli w zajęciach sensorycznych.

 

Co maluchy robią w Dzień Kropki?

W Dzień Kropki trzeba świętować. Dzieci skupiały swoją uwagę na przedmiotach w kropki, kolorowały zwierzątka w kropki, no i oczywiście ubrały ciuszki w kropki. W Sali słychać było wesołe melodie, a od progu fruwały bańki mydlane.

 

 

Poznajmy się!

Po udanej adaptacji, nasze maluszki ze żłobka rozpoczęły działalność edukacyjną. Dzisiaj tematem głównym są zajęcia manualne. Dzieci rozwijają umiejętności trzymania przedmiotów w dłoni oraz podejmują pierwsze próby manipulacji nimi.