Alternative flash content

Requirements

AKTUALNOŚCI

Trzecie urodziny Marcela

W październiku obchodziliśmy 3-cie urodzinki Marcela w grupie „Mali marynarze”. Z tej okazji dla solenizanta dzieci zaśpiewały sto lat. Następnie razem zjadły przepyszny tort. Jeszcze raz życzymy Marcelkowi wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń i uśmiechu na co dzień. Sto lat!

 

Mycie ząbków

Akademia Aquafresh to największy w Polsce program profilaktyki higieny jamy ustnej realizowany w ponad 5 tys. przedszkoli od roku 2011. 30 września br. nasze Maluszki  w ramach tego programu wzięły udział w ustanowieniu Rekordu Guinnessa w kategorii: „największa liczba dzieci jednocześnie myjących zęby”. Każdy maluch otrzymał certyfikat i odznakę Lilly potwierdzający udział w akcji. Tego typu działania edukacyjne wytwarzają u dzieci potrzebę dbania o higienę jamy ustnej.

Wycieczka do sklepu

Na początku października grupa Mali Marynarze ze żłobka, poznawała owoce i warzywa dlatego też wybraliśmy się na wyprawę do pobliskiego sklepu. Mali Marynarze w sklepie zobaczyli bogactwo barw, kształtów i gatunków różnych warzyw i owoców zgromadzonych w jednym miejscu. Zwiedzaniu towarzyszyły doznania wzrokowe i węchowe dzieci mogły poczuć aromat świeżych owoców i warzyw. „Starszaki” wzbogacały swoją wiedzę dotyczącą warzyw i owoców, ich kształtów, kolorów i zapachów. Wycieczka wszystkim się podobała.

 

Zdrowy Prymus

W 2014 roku otrzymaliśmy tytuł "Szkoła w Ruchu" od Ministerstwa Edukacji Narodowej. Cały czas polepszamy jakość naszych usług tak aby nasze przedszkolaki miały najlepsze warunki do rozwoju intelektualnego a także fizycznego. Własna kuchnia, boisko przyszkolne oraz plac zabaw to kolejne inwestycje w zdrowie naszych Prymusów. Ciąg dalszy nastąpi...:)
 

Mali Farmerz

Od września w Językowym Żłobku Prymus rozpoczęła działalność nowa grupa maluszków Mali Farmerzy (The Little Farmers). Maluchy wraz z rodzicami przybyły zobaczyć salę i poznać rówieśników.  Po udanej zabawie dzieci wróciły uśmiechnięte do domu.

Drugie urodziny Danielka

Dnia 12 września w grupie Mali Marynarze w żłobku obchodziliśmy drugie urodziny Danielka była świetna zabawa, bawiliśmy się balonikami, łapaliśmy bańki mydlane i oczywiście był torcik urodzinowy - marchewkowy. Dziękujemy za poczęstunek i życzymy wszystkiego naj…., najlepszego, samych pogodnych dni i dużo uśmiechu na twarzy.

Dwa wolne miejsca w żłobku!

Informujemy, że mamy dwa wolne miesjca w żłobku Prymus. Żłobek dofinansowany jest ze środków unijnych w ramach EFS. Zapisy pod numerem telefonu: 668 580 951

Światowy Dzień Pierwszej Pomocy

Z okazji Światowego Dnia Pierwszej Pomocy w żłobku w grupie Mali Marynarze dzieci zapoznawały się z zawartością apteczki pierwszej pomocy i pracą pielęgniarki. Miały okazję zobaczyć jak zabezpieczyć ranę (np. nakleić plasterek, zabandażować rękę). Po czym dzieci same przystąpiły do wykonywania wyżej wymienionych czynności. Dla dzieci był to dzień pełen wrażeń. 

Drugie urodziny Zuzi

11 września swoje drugie już urodziny w grupie „Mali Marynarze” obchodziła Zuzia. W tym dniu nie zabrakło zabaw z chustą animacyjną, z balonikami i łapania i dmuchania baniek mydlanych. Po wspólnych zabawach nadszedł czas na ulubiony przez wszystkie dzieci tort. Z tak wspaniałej okazji życzymy Ci Zuziu jeszcze raz dużo szczęścia, radości i uśmiechu na twarzy!

Urodziny Paulinki

W naszym żłobku świętowaliśmy drugie urodzinki Paulinki z grupy „Mali Marynarze”, nie mogło zabraknąć tortu ze świeczkami i świetnej zabawy. Z  tej okazji jeszcze raz życzymy Ci Paulinko 100 LAT, niech spełniają się wszystkie marzenia, wszystkiego, wszystkiego najlepszego!!!

Alternative flash content

Requirements