Nasz budynek

 

 

 

 

 

 

Językowa Szkoła Podstawowa Prymus od września 2013 r. mieści się w jednym z najbardziej nowoczesnych obiektów oświatowych w Wielkopolsce. Szkoła znajduje się w centrum edukacyjno-biznesowym Regiment. Odrestaurowany i nowoczesny kampus nawiązuje swoją architekturą do tradycji tego miejsca i nowoczesności dzisiejszych czasów.

 

Językowa Szkoła Podstawowa Prymus to 700m2 przestronnych pracowni dydaktycznych przystosowanych do nauki dzieci 6-letnich, które mieszczą się na I piętrze budynku B. 

W szkole znajdują się następujące pracownie: dwie pracownie językowe wyposażone w nowoczesne tablice interaktywne, pracownie edukacji wczesnoszkolnej, pracownia matematyczno-przyrodnicza, artystyczna, polonistyczno-historyczna. W szkole znajduje się mobilna pracownia komputerowa, każdy uczeń pracuje na własnym laptopie.

Na parterze budynku znajduje się stołówka oraz PLAYLAND - plac zabaw, gdzie dzieci mogą spędzać czas przed i po zajęciach. Budynek jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, posiada windę oraz przystosowane toalety.