O NAS

W Językowym Przedszkolu Prymus dbamy o bezpieczeństwo, dobrą atmosferę oraz edukację pozwalającą rozwijać talenty dzieci i przygotować je do dalszej edukacji szkolnej.

 

Językowe Przedszkole od 1 września 2013 roku ma swoją siedzibę w nowoczesnym kampusie edukacyjno-biznesowym REGIMENT przy ul. Artyleryjskiej 1 w Gnieźnie. Aby zapewnić bezpieczeństwo i komfort dzieciom zaprojektowaliśmy budynek o najwyższym standardzie.

 

Językowe Przedszkole Prymus to program nauczania języka angielskiego bazowany na kilkuletnich doświadczeniach i sukcesach szkoły języka angielskiego ENGLISH 4U w Gnieźnie, specjalizującej się w nauczaniu dzieci i młodzieży.

 

Językowe Przedszkole Prymus to autorski program nauczania matematyki w przyjazny sposób dla dziecka tak aby rozwijać umiejętności matematyczno-logiczne a jednocześnie zachęcać dziecko do świata liczb.

 

Językowe Przedszkole Prymus to autorski program „Przedszkole Prymus promujące zdrowie” w skład którego wchodzą edukacja, zdrowe wyżywienie, bezpieczne warunki przebywania dzieci.

 

Językowe Przedszkole Prymus to początek edukacji, która nie musi się kończyć na przedszkolu. Dzieci przedszkolne mają pierwszeństwo przy rekrutacji do Językowej Szkoły Podstawowej Prymus.