AKTUALNOŚCI

Spotkania ze sztuką

 Eleganckie sukienki, eleganckie koszule i krawaty, ...tak pięknie można wyglądać nie gdzie indziej jak tylko w teatrze. A wszystko to z okazji wycieczki na spektakl do teatru w Gnieźnie. Było naprawdę muzycznie, kulturalnie, teatralnie...!

Centrum Sportowe w budowie!

Trwają prace nas budową naszego nowoczesnego centrum sportowego, które obejmować będzie pełnowymiarowe boisko do futsalu i koszykówki, dwie sale do squasha oraz sale do tańca. Wszystko dla naszych uczniów ;)

Carnival 2017

 

Ach co to była za imprezka! Balik karnawałowy, który odbył się w restauracji La Dolce Vita w Gnieźnie był wspaniały. Niesamowite kostiumy, tańce przy ulubionych przebojach maluchów, idealna sala do karnawałowych tańców, do tego ukochane pyszności-słodkości...naprawdę było ekstra. Wystarczy zajrzeć do naszego fotoalbumu...Zobaczcie i przekonajcie się sami!

Kultura z "Kulturką"

 

Jak najlepiej przygotować się do balu karnawałowego? Biorąc lekcje tańca od najlepszych. Nasze przedszkolaki miały kolejne spotkanie z gośćmi z teatru "Kulturka". Tym razem dzieci spotkały się zawodowymi tancerzami. Było pięknie! Wspaniałe dżwięki walca, tanga czy cza-czy poprowadziły naszych prymusów prosto na bal...tanecznym krokiem oczywiście:)

Dzień Babci i Dziadka

 

Święto Babci i Dziadka to niezwykły dzień- nie tylko dla naszych ukochanych dziadków , ale także dla samych wnucząt. To dzień pełen wzruszeń, uśmiechów i radości. Tak też było i w naszym przedszkolu. Maluchy dały wspaniały dowód na to, jak bardzo kochają swoich najbliższych. Występy dzieci były piękne, a Dziadkowie nie kryli łez wzruszenia.

Nasze świąteczne spotkania

 

Przesympatyczne wspomnienia z wyjątkowo magicznych przedstawień w naszym przedszkolu :) Musimy przyznać, że mamy wyjątkowo zdolnych małych prymusów! A my nowy rok zaczynamy już z kolejnymi pomysłami. Będzie ciekawie!

 

Christmas present

 

Piękny świąteczny występ naszych przedszkolaków z grupy Marynarzy i Poszukiwaczy zachwycił każdego. Little snowflakes, mr snowman i wielu innych gwiazdkowych bohaterów wprowadziło wszystkich gości w cudowny, magiczny nastrój :) Jednak chyba największe wrażenie wywołała wizyta...Gwiazdora

 

 

Wspólne kolędowanie

 

Lubicie śpiewać kolędy? My bardzo:) Zwłaszcza wtedy kiedy gra muzyka "na żywo":) Miłą niespodziankę zrobili przedszkolakom uczniowie z prymusa! Koncert kolęd w wykonaniu dzieci bardzo umilił przedświąteczny czas w przedszkolu