Alternative flash content

Requirements

AKTUALNOŚCI

Trzecie urodzinki Klaudii

W grupie Małych Przyrodników swoje trzecie urodzinki obchodziła Klaudia. Z tej okazji nie zabrakło świetnej zabawy i torcika urodzinowego. Klaudii życzymy wszystkiego najlepszego, dużo uśmiechu i samych pogodnych dniJ

Zajęcia sportowe w Przedszkolu

W wieku przedszkolnym u dzieci zaczyna się żywy i wielokierunkowy rozwój ruchowy. Dzieci są bardzo podatne na kształtowanie się nawyków niezbędnych dla zdrowia, właściwego rozwoju, sprawności fizycznej i zdolności ruchowych. Dlatego w naszym Przedszkolu prowadzone są zajęcia z gimnastyki korekcyjnej. Nasze Przedszkolaki uczą się kontrolować ruch i swoje ciało, poznają swoje możliwości. Zajęcia łączące zabawę, ruch i muzykę sprawiają, iż dzieci się ośmielają, nabierają pewności siebie, poznają swoje ciało i łatwiej nawiązują kontakty z rówieśnikami.

Wspominamy Dzień Babci i Dziadka

W ostatnim tygodniu stycznia w grupie Małych Przyrodników i Małych Odkrywców miało miejsce przemiłe spotkanie. Dzieci wraz z nauczycielkami przygotowały program artystyczny dla swoich Babć i Dziadków.  Zaproszeni  Dziadkowie licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Na koniec występu mali artyści zebrali gromkie brawa. Za słodkości dziękujemy rodzicom, którzy pomogli  w przygotowaniu poczęstunku.

Mali Wynalazcy i ich wyjątkowi goście

Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku. W tych dniach babcie i dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości. Grupa naszych starszaków- Mali Wynalazcy- z okazji tego święta przygotowali dla swoich ukochanych Dziadków wspaniały program artystyczny i słodki poczęstunek.  Było to bardzo wyjątkowe spotkanieJ

Ruszamy w rejs

W tym tygodniu nasze dzieci poznają różne rodzaje transportu, dlatego właśnie zbudowały swój własny statek. Grupa Małych Marynarzy po pełnym radości budowaniu okrętu ruszyła w swój pierwszy rejs.

Mali Marynarze poznają zawód sprzedawcy

 
W piątek grupa Małych Marynarzy odwiedziła znajdujący się w pobliżu przedszkola sklep spożywczy "Talarek". Dzięki uprzejmości pani ekspedientki dzieci zapoznały się z pracą sprzedawcy, a także przez zakup wody mineralnej mogły wcielić się w postać klienta, samodzielnie zapłacić za zakupy i otrzymać paragon wraz z resztą pieniędzy- za co serdecznie dziękujemy.
 

Mali Marynarze - Dzień Babci i Dziadka

W naszym przedszkolu w grupie „Mali Marynarze” obchodziliśmy Dzień Babci i Dziadka.

Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych ukochanych Babć i Dziadków drobne upominki i program artystyczny. Dzieci śpiewały piosenki w języku polskim i angielskim, recytowały wierszyk i składały życzenia. Nie brakowało wzruszeń a na twarzach babć i dziadków gościły uśmiechy.

Na koniec występu mali artyści zebrali gromkie brawa. Za słodkości dziękujemy rodzicom, którzy pomogli nam w przygotowaniu poczęstunku.

Dziękujemy za liczny udział i wspólną zabawę!

Zabawy na śniegu

W końcu dzieci doczekały się wymarzonego śniegu, który przecież tak uwielbiają. To świetna okazja, aby zażyć z dzieckiem ruchu na świeżym powietrzu, przy okazji świetnie się bawiąc. Mali Marynarze oraz Mali Odkrywcy korzystając z uroku zimy wybrali się na plac zabaw. Dzieci całkowicie oddały się zimowej zabawie. Wykazały się niezwykłą  pomysłowością w szaleństwach na śniegu. Z niecierpliwością czekają na białe ferie.
 

Alternative flash content

Requirements