AKTUALNOŚCI

Eko-przedszkolaki

Odpowiedzialność za środowisko naturalne, działania służące jego ochronie. To coroczne hasło Dni Sprzątania Świata. Nasi mali prymusi też chcą być zawsze eko, dlatego tradycyjnie jak co roku aktywnie wzięli udział w tej akcji. Śmiało możemy brać przykład z przedszkolaków z Prymusa!

 

Gra w mini-golfa? Dlaczego nie!

Jak najlepiej można się zrelaksować i do tego świetnie bawić?... Podczas gry w mini golfa :) Nasz starszaki to sprawdziły i mogą potwierdzić, że był super fun i polecają każdemu, kto chce ekstra spędzić czas! W naszym przedszkolu nie ma czasu na nudę. Każda godzina wypełniona jest czymś nowym :)

Dzień Przedszkolaków

W przedszkolu zabawek i książek bez liku. Każdy ma tam miejsce przy małym stoliku. Razem z naszą panią pilnie się uczymy, gdy czas na zabawę chętnie się bawimy". Tak też było wczoraj. Nasze maluchy świętowały swój dzień- Dzień Przedszkolaka:) Jak co roku było bajkowo, radośnie, tanecznie...

Dot Day - Dzień Kropki

Uwielbiamy nietypowe święta :) Dlatego w czwartek 15 września obchodziliśmy Dot Day - Międzynarodowy Dzień Kropki. W tym dniu dzieci podjęły wiele "kropkowych" działań. A wszystko to za sprawą małej bohaterki książki 'The Dot" Vashti, któa dzięki kropce uwierzyła w siebie, a także odkryła talent i odwagę. Kolejny ciekawy dzień i super wrażenia :)

"My w wakacje się nie nudzimy i po francusku mówimy!"

Tak, nasze przedszkolaki uczą się kolejnego języka. Nowy cykl zajęć w naszym przedszkolu został odebrany przez naszych maluchów bardzo pozytywnie. Zabawa plus nauka to super efekt! Francuskiego może nauczyć się każdy!

 

Hurray it's a holiday!

„Hurray it’s a holiday” – te radosne słowa piosenki mogliśmy usłyszeć na zakończeniu roku szkolnego 2015/2016. Dzieci pięknie zaprezentowały swoje zdolności aktorskie podczas przedstawienia z okazji wakacji. Jak zwykle wszystko wyszło pięknie. Teraz pozostał tylko czas na relaks i odpoczynek.

Żegnajcie przedszkolaki, witajcie pierwszaki

Nasi mali Prymusi z zerówki pożegnali się już z przedszkolem, aby móc wyruszyć dalej…do szkoły :) Dzieci wraz z paniami nauczycielkami na tę okazję przygotowały dla rodziców wyjątkowy program artystyczny. Przedstawienie dostarczyło gościom wiele radości, nie jednej osobie łezka w oku się zakręciła :) Wychowawczynie pożegnały dzieci słowami otuchy i pomyślności wiedząc, że ich pociechy wiedzę zdobytą na tym etapie nauki będą świetnie rozwijać i poszerzać już od września.