Alternative flash content

Requirements

AKTUALNOŚCI

Wyprawka przedszkolaka

Ogłoszenie

Zebranie z rodzicami naszych nowych Przedszkolaków odbędzie się dnia 26.08.2014 r. o godz. 17.00. Jednocześnie informujemy, że w dniach 27-29.08.2014 organizowane będą dni adaptacyjne dla dzieci w których mogą uczestniczyć również rodzice. Zapraszamy Państwa wraz z dziećmi w godz. 8.00-11.00 do siedziby naszego Przedszkola przy ul. Artyleryjskiej 1 w Gnieźnie.

Zakończenie roku

Dnia 27.06 w auli szkoły Prymus odbyło się oficjalne zakończenie roku dla naszych Przedszkolaków. Po przemowie Dyrekcji dzieci przygotowały dla Rodziców przedstawienie – były tańce, wierszyki i moc zabawy. Po przedstawieniu Przedszkolaki otrzymały upominki, które osobiście wręczyła Pani Dyrektor, natomiast Rodzice otrzymali segregator, w którym znalazły się wszystkie prace dzieci podsumowujące cały rok nauki i zabawy. Na zakończenie specjalnie dla naszych Przedszkolaków oraz Rodziców wystąpił magik. Dzieci z zafascynowaniem oglądali jego sztuczki.

Piątkowe przedpółkolonie Prymusów

Występ na wielkiej scenie już za nami. Dzieci świetnie odnalazły się w roli widzów i aktorów. Wspaniale dopingowali dzieci z innych przedszkoli, a kiedy nadszedł czas naszego występu okazały się profesjonalnymi aktorami. Świetne recytacje wierszy, ciekawe układy taneczne - kreatywny występ Prymusów. Dzieci zaprezentowały podróż po krajach - Miś Uszatek poznaje przyjaciół. Kot w butach, Pinokio, Don Kichot oraz Bolek i Lolek opowiedzieli nam o swoich przygodach oraz zaprezentowali swoje narodowe tańce. Wspaniałe przebrania bohaterów w barwach narodowych krajów. Miła atmosfera i dobra zabawa, czyli piątkowe przedpółkolonie Prymusów.

Alternative flash content

Requirements