Alternative flash content

Requirements

AKTUALNOŚCI

Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci 2-3 letnich

Zapraszamy na kolejny cykl zajęć muzyczno-ruchowych, której oprócz świetnej zabawy, zapewnią dziecku łatwy start w przedszkolu, ułatwią kontakt z rówieśnikami i nauczą współpracy.

 

Podczas zajęć dzieci poznają:

- piosenki pokazywanki

- różnorodne materiały plastyczne

- ćwiczenia ruchowe z elementami integracji sensorycznej

- zabawy z tunelem, chustą animacyjną

 

Zajęcia odbywają się popołudniami w Językowym Przedszkolu Prymus przy ul. Artyleryjskiej w Gnieźnie. Informacje i zapisy: Lidia Milaimi-Pilipczuk,  tel.kom.  603 684 472

Wyprawka przedszkolaka

Ogłoszenie

Zebranie z rodzicami naszych nowych Przedszkolaków odbędzie się dnia 26.08.2014 r. o godz. 17.00. Jednocześnie informujemy, że w dniach 27-29.08.2014 organizowane będą dni adaptacyjne dla dzieci w których mogą uczestniczyć również rodzice. Zapraszamy Państwa wraz z dziećmi w godz. 8.00-11.00 do siedziby naszego Przedszkola przy ul. Artyleryjskiej 1 w Gnieźnie.

Zakończenie roku

Dnia 27.06 w auli szkoły Prymus odbyło się oficjalne zakończenie roku dla naszych Przedszkolaków. Po przemowie Dyrekcji dzieci przygotowały dla Rodziców przedstawienie – były tańce, wierszyki i moc zabawy. Po przedstawieniu Przedszkolaki otrzymały upominki, które osobiście wręczyła Pani Dyrektor, natomiast Rodzice otrzymali segregator, w którym znalazły się wszystkie prace dzieci podsumowujące cały rok nauki i zabawy. Na zakończenie specjalnie dla naszych Przedszkolaków oraz Rodziców wystąpił magik. Dzieci z zafascynowaniem oglądali jego sztuczki.

Alternative flash content

Requirements