Alternative flash content

Requirements

AKTUALNOŚCI

W poszukiwaniu zająca

Już od samego rana nasze Przedszkolaki dzielnie szukały na spacerze zająca i prezentów, które dla nich zostawił. Przyrodnicy i Odkrywcy doskonale poradzili sobie z zadaniem i przez resztę dnia cieszyli się z Wielkanocnych prezentów.


Drzwi Otwarte w Przedszkolu

Szanowni Rodzice, jeżeli jesteście zainteresowani naszym przedszkolem zapraszamy codziennie od godz. 9.00 do 12.00 na Drzwi Otwarte. Wystarczy zadzwonić do sekretariatu i umówić się na spotkanie, a dyrektor przedszkola spotka się z Państwem osobiście. Zobaczycie również Państwo jak na co dzień działa nasze przedszkole, jak aktywnie dzieci uczestniczą w rozmaitych zajęciach oraz będziecie mogli porozmawiać z nauczycielką. Zapraszamy! 

Prymus promuje zdrowie

Dzieci z Językowej Szkoły Podstawowej Prymus przygotowały dla naszych przedszkolaków występ teatralny pt: W zdrowym ciele zdrowy duch". Przedszkolaki z dużym zainteresowaniem obejrzały przedstawienie dotyczące zdrowia. Znane piosenki z przedszkola takie jak: witaminki, mydło czy pasta oraz świetne stroje młodych aktorów szczególnie przypadły do gustu młodszym koleżankom i kolegom.  


W świecie bajek, baśni i legend

Konkursy i olimpiady to doskonała okazja do nauki zdrowej rywalizacji, sprawiedliwego współzawodnictwa oraz współpracy. 9 kwietnia okazję do sprawdzenia swoich sił w konkursie dla gnieźnieńskich przedszkoli pt "W świecie bajek, baśni i legend" mieli chłopcy z naszego przedszkola. Jasiek i Mikołaj świetnie poradzili sobie z zadaniami konkursowymi. Wykazali się sprytem, spostrzegawczością i zręcznością. Zabawa była wspaniała, rywalizacja zdrowa, a uśmiech na twarzach dzieci szeroki - wspaniale spędzony czas.


Alternative flash content

Requirements