Alternative flash content

Requirements

AKTUALNOŚCI

Spotkania z muzyką i instrumentami

Muzyka odgrywa ważną rolę w naszym przedszkolu. Regularnie odbywają się zajęcia rytmiki oraz tańca dla dzieci w każdej grupie. Właśnie rozpoczeliśmy spotkania z muzyką i instrumentami. Pani Justyna w doskonały sposób zapoznaje dzieci z instrumentami i ich brzmieniem.

Dzień Przedszkolaka

Druga połowa września to czas, gdy dzieci w przedszkolu mają już za sobą okres adaptacyjny, wtedy też organizowany jest Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji w piątek 20.09 w Językowym Przedszkolu Prymus odbył się bal. Nasze przedszkole zamieniło się w magiczny i kolorowy świat dzięki pięknym przebraniom dzieci. Nie zabrakło również baloników, które zdobiły nasze sale. Przedszkolaki miały zapewniony dzień pełen wrażeń. Spędziły miło czas tańcząc  i biorąc udział we wspólnych zabawach ze swoimi rówieśnikami. Dzień Przedszkolaka przysporzył wiele radości naszym pociechom. 


Tańce z Euforią rozpoczęte

Nasze przedszkolaki rozpoczęły już swoją przygodę z tańcem. P. Asia ze szkoły tańca Euforia uczy nas nowych układów choreograficznych do nowo poznanych utworów muzycznych. Tańczymy w specjalnych salach z dużymi lustrami oraz super nagłośnieniem.  Duża aktywność ruchowa to priorytet w naszym przedszkolu.


Piasek i woda

Wynalazcy aktywnie spędzają czas w przedszkolu. Każdy znajdzie tutaj aktywność dla siebie. Rysujemy na piasku ćwicząc grafomotorykę. Robimy bańki poznając właściwości mydła. Bawimy się swobodnie zawierając nowe przyjaźnie. W ten sposób przygotowujemy nasze dłonie do pisania.


Alternative flash content

Requirements