Alternative flash content

Requirements

AKTUALNOŚCI

Zakończenie roku

Dnia 27.06 w auli szkoły Prymus odbyło się oficjalne zakończenie roku dla naszych Przedszkolaków. Po przemowie Dyrekcji dzieci przygotowały dla Rodziców przedstawienie – były tańce, wierszyki i moc zabawy. Po przedstawieniu Przedszkolaki otrzymały upominki, które osobiście wręczyła Pani Dyrektor, natomiast Rodzice otrzymali segregator, w którym znalazły się wszystkie prace dzieci podsumowujące cały rok nauki i zabawy. Na zakończenie specjalnie dla naszych Przedszkolaków oraz Rodziców wystąpił magik. Dzieci z zafascynowaniem oglądali jego sztuczki.

Piątkowe przedpółkolonie Prymusów

Występ na wielkiej scenie już za nami. Dzieci świetnie odnalazły się w roli widzów i aktorów. Wspaniale dopingowali dzieci z innych przedszkoli, a kiedy nadszedł czas naszego występu okazały się profesjonalnymi aktorami. Świetne recytacje wierszy, ciekawe układy taneczne - kreatywny występ Prymusów. Dzieci zaprezentowały podróż po krajach - Miś Uszatek poznaje przyjaciół. Kot w butach, Pinokio, Don Kichot oraz Bolek i Lolek opowiedzieli nam o swoich przygodach oraz zaprezentowali swoje narodowe tańce. Wspaniałe przebrania bohaterów w barwach narodowych krajów. Miła atmosfera i dobra zabawa, czyli piątkowe przedpółkolonie Prymusów.

Tydzień Czytania

05.06.2014 - w czwartek wyjątkowy dzień dla naszych Przedszkolaków. Podczas Tygodnia Czytania odwiedziła nas Pani z biblioteki publicznej. Przyniosła wiele ciekawych gadżetów oraz wyjątkowe książki. Opowiedziała dzieciom o funkcjonowaniu biblioteki, recytowała wiersze oraz porwała naszych Przedszkolaków do wspólnej zabawy. Dzieci z zaangażowaniem brały udział w lekcji bibliotecznej.

Festyn Rodzinny

Dnia 26.05.2014r na terenie naszej placówki zorganizowany został Festyn Rodzinny, w którym uczestniczyły dzieci ze żłobka, przedszkola i szkoły Prymus. Nie zabrakło atrakcji dla tych najmłodszych, ale także i dla Rodziców. Dzieci z zapałem bawiły się w dmuchanym zamku, jeździły konno, a ich twarze poozdabiały wymyślne malunki. Cały Festyn przeprowadzony był w zabawny i żartobliwy sposób przez klaunów Ruperta i Rico. Dzieci wraz z opiekunkami i wychowawcami przygotowały występy dla Rodziców po czym wręczyli im własnoręcznie robione prezenty. Z okazji Dnia Dziecka Prymus obdarował swoich wychowanków ciekawymi podarunkami. Wszyscy z zapałem brali udział w zabawach. Dziękujemy za niesamowicie spędzony czas.

Alternative flash content

Requirements