AKTUALNOŚCI

Zebranie z rodzicami

Informujemy, że dnia 31.08 (tj. środa) odbędzie się zebranie z rodzicami dzieci z grupy Małych Marynarzy i Małych Przyrodników, o godzinie 16.30. Serdecznie zapraszamy!

"My w wakacje się nie nudzimy i po francusku mówimy!"

Tak, nasze przedszkolaki uczą się kolejnego języka. Nowy cykl zajęć w naszym przedszkolu został odebrany przez naszych maluchów bardzo pozytywnie. Zabawa plus nauka to super efekt! Francuskiego może nauczyć się każdy!

 

Hurray it's a holiday!

„Hurray it’s a holiday” – te radosne słowa piosenki mogliśmy usłyszeć na zakończeniu roku szkolnego 2015/2016. Dzieci pięknie zaprezentowały swoje zdolności aktorskie podczas przedstawienia z okazji wakacji. Jak zwykle wszystko wyszło pięknie. Teraz pozostał tylko czas na relaks i odpoczynek.

Żegnajcie przedszkolaki, witajcie pierwszaki

Nasi mali Prymusi z zerówki pożegnali się już z przedszkolem, aby móc wyruszyć dalej…do szkoły :) Dzieci wraz z paniami nauczycielkami na tę okazję przygotowały dla rodziców wyjątkowy program artystyczny. Przedstawienie dostarczyło gościom wiele radości, nie jednej osobie łezka w oku się zakręciła :) Wychowawczynie pożegnały dzieci słowami otuchy i pomyślności wiedząc, że ich pociechy wiedzę zdobytą na tym etapie nauki będą świetnie rozwijać i poszerzać już od września.

 

 

Pamiętaj chemiku młody...

"Mikstury robię wybuchowe, a czasami także zapachowe. Coś się tu tworzy a tam rozkłada.Jaka świetna to zabawa! Więc nie zwlekaj i chodź z nami, Na spotkanie z chemią zapraszamy". Cóż to były za zajęcia. Nasze przedszkolaki są zachwycone światem nauki. Dziękujemy także mamie Poli za kolejną dawkę wspaniałych wrażeń i przekazanie wiedzy:)

W świecie dzielnego szeryfa Lucky Luck

Ależ to była przygoda! Łapanie na lasso, pokazy jazdy zręcznościowej na koniach, farma ranchera i wiele innych atrakcji. To wszystko czekało na naszych małych prymusów w prawdziwym miasteczku rodem z westernu - Silverado City. Pogoda dopisała, humory były świetne. Z chęcią powrócimy na Dziki Zachód.

The best of the best - EuroFestyn 2016

Jesteście ciekawi jak się bawiliśmy w Dniu Dziecka? ... Oto fotorelacja z EuroFestynu 2016 - moc pozytywnych wrażeń, full świetnej niezapomnianej, kolorowej zabawy i oczywiście ogrom sportowych emocji. Dziękujemy wszystkim za wspólny fun i stworzenie tego niesamowitego klimatu Euro 2016.