O nas

Językowe Gimnazjum Prymus to nowoczesna szkoła, która ma jasno zdefiniowane cele edukacyjne. Naszą misją jest jak najlepsze przygotowanie młodego człowieka do funkcjnowania w dorosłym życiu. Naszym priorytetem jest dążenie do wytyczonych celów i wspólnie z rodzicami i uczniami kierowanie i pokazywanie możliwych ścieżek rozwoju młodym ludziom.

 

Językowe Gimnazjum powstanie 1 września 2015 roku w nowoczesnym kampusie edukacyjno-biznesowym REGIMENT przy ul. Artyleryjskiej 1 w Gnieźnie. Aby zapewnić bezpieczeństwo i komfort pracy naszym uczniom zaprojektowaliśmy budynek o najwyższym standardzie.

 

Językowe Gimnazjum Prymus to autorski program nauczania języków obcych: angielskiego, rosyjskiego i niemieckiego bazowany na kilkulnastoletnich doświadczeniach najlepszych specjalistów w dziedzinie dydaktyki nauczania języków obcych. Nasze Gimnazjum to miejsce gdzie często spotkamy gości z całego świata, którzy komunikować się będą z naszymi uczniami w różnych językach obcych.

 

Językowe Gimnazjum Prymus to miejsce gdzie dajemy uczniom możliwość rozwijania swoich zainteresowań poprzez wybór dodatkowego bloku: matematyczno-informatycznego, biologiczno-chemicznego lub humanistycznego.

 

Językowe Gimnazjum Prymus to „Gimnazjum promujące zdrowie” w skład którego wchodzą sport, zdrowe wyżywienie, bezpieczne warunki przebywania młodzieży.