Nasz budynek

 

 

 

 

 

 

Językowe Gimnazjum Prymus mieści się w Gnieźnie przy ul. Artyleryjskiej 1 na terenie nowoczesnego centrum edukacyjno-biznesowego Regiment. Odrestaurowany i nowoczesny kompleks nawiązuje swoją architekturą do tradycji tego miejsca i nowoczesności dzisiejszych czasów.

 

Językowe Gimnazjum Prymus to 350 m2, które mieścić się będzie na II piętrze budynku B w Centrum Edukacyjno-Biznesowym Regiment.  Przestronne i nowoczesne pracownie dydaktyczne wyposażone w sprzęt multimedialny, specjalistyczna pracownia chemiczno-techniczna, oraz mobilna pracownia informatyczna, w której każdy uczeń pracuje na własnym laptopie.

 

Na parterze budynku znajduje się elegancka stołówka szkolna, gdzie uczniowie mogą zjeść dwudaniowy obiad serwowany przez kucharzy przygotowujących posiłki na miejscu w naszej własnej kuchni.

 

Przed budynkiem Gimnazjum znajduje się boisko szkolne ze sztuczną nawierzchnią, które służy do zajęć wychowania fizycznego. Dodatkowo, szkoła korzysta z Orlika, który znajduje się na terytorium koszar w odległości ok. 500m od naszego kampusu.

 

Budynek jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.